içinde

İş Kıyafetleri: Diğerlerinden Daha İyi Giyin

İster günlerinizi kapı kapı dolaşarak sigorta poliçeleri veya kozmetik ürünleri satarak geçirin, ister damlatan yağları ve sıvıları değiştiren arabaların altında kıpırdatarak geçirin, en iyi halinizi sıcacık bir iş üniformasıyla görünmek bir kariyer zorunluluktur.

Boya veya gres gibi herhangi bir sıvı malzeme veya çimento veya kir gibi doğal temel ile çalışıyorsanız, iş kıyafetleri için iki veya üç takım tulum satın almak iç çamaşırlarınız için en iyi koruma olacaktır. Bu, özellikle çalışkan bir adamsanız ve kirli gömlek ve pantolonlarınızı yıkamaktan ve bu inatçı lekeleri yok etmek için her tekniği denemekten bıkmış ve yorulmuşsanız geçerlidir!

Beyaz yakalı profesyoneller için düzenli ve bakımlı görünmek bir kariyer gerekliliğidir. İster satar, ister satın alır, ister ticaretini yapar veya dağıtır olun, iş üniformanızın görünümü iş felsefenizin bir yansımasıdır. Düz renkli düz veya pileli elbise pantolonları veya iş kıyafetleri satın alarak basit tutun, ardından düzenli olarak yıkandıklarından ve preslendiklerinden emin olun.

İş kıyafetleri için üstleri seçerken, akıllıca bir seçim, uzun kollu düğmeli, açık renkli yakalı bir gömlek olacaktır. Düz renkli bir bluz veya elbise gömlek uygun veya muhtemelen ince, açık renkli iğne çizgili bir gömlek olacaktır.

Bazen buharlı sıcak güneş çirkin başını gösterir ve kısa kollar iş kıyafetleri için bir zorunluluktur. Bu durumda, nötr renkli bir pamuklu veya polyester düğmeli aşağı seçtiğinizden emin olun. Neyse ki, kadınlar daha sıcak günlerde çalışmak için profesyonel görünümlü bir diz veya ayak bileği uzunluğunda bir etek seçebilirler.

Erkekler için, düğmeli iş üniforması gömleğinize güzel bir ek kravat olabilir. Birini yazmakta becerikli değilseniz, birçok harika klipsli stil mevcuttur. İlk bakışta, iki stil arasında ayrım yapmak zordur, bu nedenle hangisini seçtiğiniz önemli değildir! Kadınlar için, yakanın altına düzgün bir şekilde tutturulmuş ve önde bir fiyonklu bir fular, bir iş üniforması için şık bir hareket olacaktır. Şirketinizin bir tema logosu varsa, renkleri seçtiğiniz aksesuarla koordine etmeye çalışın. Profesyonel bir görünüm için, tüm aksesuarları basit ve küçük tutun. Saçınızı yüzden uzak tutarak ve örgülü veya aşağı sarkan bir at kuyruğu ile sabitleyerek iş görünümünü tamamlayın.

Çalışma ortamınız daha rahatsa, yine de profesyonel görünen bir iş üniforması tutmalısınız. İş üniforması için seçimler arasında göğsünde isminiz elle dikilmiş bir polo gömlek veya eğlenceli bir görünüm için soluk olmayan, canlı ve taze görünen Hawaii tarzı veya renkli baskılı düğmeli bir gömlek olabilir.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

İş Kıyafetleri Profesyonellik Sağlar ve Dayanıklılık Sunar

X FACTOR Jewelry – İyi Hissetme Faktörü ile Birlikte Gelir