içinde

Crocs mu giyiyorsun?

Crocs ayakkabıları gittiğiniz her yerde giderek daha popüler hale geliyor. “Crocs ayakkabılar” dediğimde, timsah derisinden yapılmış ayakkabıları kastetmiyorum, daha çok ülkeyi kasıp kavuran yeni bir ayakkabı trendini kastediyorum.

Crocs ayakkabıları aslen Kanada’dan geldi. Şimdi, Crocs şirketi Boulder, Colorado’da bulunuyor. Crocs, onları rahat ve esnek kılan patentli bir kapalı hücre reçinesinden yapılır. Özellikle yemek servisi personeli, sağlık personeli ve diğerleri gibi tüm gün ayakta duran insanlar için harikadır.

Doktorlardan ve hemşirelerden, bütün gün Crocs giydikten sonra, sadece ayaklarının harika hissetmekle kalmayıp, normalde yaşadıkları sırt problemlerinin de ortadan kalktığını duydum. Bu, Crocs’un tüm tıbbi sorunlarınızı çözeceği anlamına gelmez. Ama kesinlikle daha iyi hissedeceksin

Bu patentli kapalı hücreli reçinenin faydalarından biri, ayakkabıların kokuyu emememesidir. Şaşırtıcı, ama bütün gün ayakkabıyı giydikten sonra bile kokmayacaklar. Diğer bir yararı da, ayakkabıların o kadar hafif olması ki, suya düştüğünde yüzer. Crocs teknelerdeki insanlar için harikadır. Sadece yüzmek için değil, aynı zamanda güvertede iyi bir tutuşa sahip oldukları için

Bazı insanlar bahçecilik gibi işler için Crocs benzeri ayakkabılar giydiler. Crocs da bunun gibi görevler için harikadır. Temizlemesi çok kolaydır … hortumla çıkarın ve kurumasını bekleyin.

Crocs çeşitli model ve renklerde gelir. En yaygın Crocs, ayakkabının üst kısmında havalandırma deliklerine sahiptir, diğerlerinde ise dökülen sıvılardan korunmak için üst katı bırakarak sadece yanlarda havalandırma vardır. Daha eski bir model tamamen kapalıydı, ancak normal kullanım için çok sıcak olabileceğini düşünüyorum.

Mevcut çok çeşitli moda renkler, Crocs’u herhangi bir kıyafet için mükemmel bir seçim haline getirir. Birden fazla Crocs çiftine sahip olmak, karıştırmayı ve eşleştirmeyi ve doğru moda seçimini yapmayı kolaylaştırır.

Peki ya boyut? Crocs genellikle biraz fazla koşar. Beach modeli gibi bazı modeller, küçük, orta ve büyük boyut gruplarındaki Cayman modeli gibi, 8, 9 ve 10 gibi tam boyutlarda gelir. Boyutlar unisex olduğundan, belirlemek için bir tabloya bakmanız gerekir. ister erkek ister kadın bedenlerine bakın. Normalde 8 beden giyiyorsanız ve çizelge 8-9 numara arasında bir ayakkabı gösteriyorsa, bir sonraki bedeni aşağı çekmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, normalde 9 beden giyerseniz, muhtemelen 8’den 9’a kadar bir beden giyebilirsiniz.

Bir çift Crocs ayakkabı denemeyi kendine borçlusun. Deneyebileceğiniz en rahat ayakkabılar olacak ve ayaklarınız satın aldığınız için size teşekkür edecek.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Elektrikli Güneş Gözlüğünü Bir Prize Takmanıza Gerek Yok

Tüm Tahiti İncileri Siyah mı? ve Diğer Pearl SSS Cevapları