içinde

X FACTOR Jewelry – İyi Hissetme Faktörü ile Birlikte Gelir

Mücevher, geçen günlerde olduğu gibi sonsuza kadar heyecanlanacak. Boynundan sarkan fildişi azı dişleri veya belinden sarkan mamut dişi ile süslenmiş mağara adamını ele alalım. Sonra, güzel bir örnek daha var. Kızılderili şef, örgülü örgülerinden gökkuşağının her renginden renkli tüyler ve boncuklarla çok cesurca oturuyor.

Aklımıza gelmek ve taktığımız mücevher miktarını daraltmak milyonlarca yılımızı aldı. Sonunda bir vudu bebeği gibi görünebileceğin vücudun delinmesinin hala çok popüler olduğunu söylerken. Hatırlamanız gereken şey, iyi bir şeyin çoğu imajınızı bozabileceği ve böylece güzelliği süslü parçanızdan uzaklaştıracağıdır. Yan altın hantal hükümdarlar boyunca Bling elmas ışıltılı yüzükler cennette yapılan bir eşleşme değildir.

Birçok aşçının suyu bozduğunu unutmayın.

Takı Arkasındaki Güzellik

Zarif zarif değerli taşlar, 9 ayar sıcak altın bir bant üzerine monte edildiğinde ne kadar ışıldıyor ve erkekler için Signet yüzükler daha güçlü bir erkeksi görünümü ifade ediyor.
Takıların boyutu ne olursa olsun her zaman bir anlam taşır veya arkasında duygusal mutlu veya hüzünlü bir hikaye vardır.

Yüzükler

Yüzüğün sonsuzluk, nişan ve alyans gibi isimlerle nasıl isimlendirildiğinin ardında yatan gizem her zaman bir sır olarak kalacak.
Altın alyans takası ile evlilik yeminleri kesinleşir. İki kişiyi birbirine bağlayan bu parça ömür boyu olduğundan bu yüzüğü özenle seçtiğinizden emin olun. (Ne yazık ki her durumda değil)

Takı satın almadan önce doğru yapın çünkü yanlış seçim yanlış görüntü yanlış.

KÜPE

Her kulağa bir küpeye ne olduğu, bugün küpeler burun / meme ucu veya göbek deliğinden delinse bile oldukça dikkat çekici olabilen sırayla lobun altına yerleştirilmiştir.
Bugün kadınlar mücevher takmadıkça sadece yarı giyiniktir. Delinmiş kulaklar, klips üzerinde hakimiyet kuruyor ve klips üzerinde daha güçlü bir duruş sergiliyor ya da vidalıyor. Seçtiğiniz kıyafet ne olursa olsun, çingene sarkan veya Grace Kelly inci dikizci lobun üzerine yerleştirildiğinde dönüşümünü izleyin

Zamanın arkasındaki tarih
Beton bahçe güneş saatinin bahçeden sarkaç sallanarak salondaki büyükbaba saatine nasıl gittiği, sadece manto üzerinde durmak için yarıya indirildi.
Bugün saati söyleme şeklimizde dramatik bir değişiklik oldu. Bir saat satın alırken, bu takılı olduğundan ve herkesin çoğu Mücevher ürününden daha sık görmesi için gösterildiğinden akıllıca seçin.

Mücevher, bir kişinin kişiliği hakkında çok şey anlatır, bu nedenle yanlış seçim yaparak sizinkine zarar vermeyin. Altın veya gümüş için alışveriş yaparken bir arkadaşınızı yanınıza alın, bu şekilde ihtiyacınız olursa tavsiye alabilirsiniz.

Takı, doğum günleri Noel yıl dönümü vb. İçin çoğu insanın hediye listesinin başında olmalıdır. Bu özel tarihleri ​​kutlayanlar için, neden bir Takı vererek o günü kendileri için daha özel kılmayasınız?

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

İş Kıyafetleri: Diğerlerinden Daha İyi Giyin

Sarı Elmaslar Moda Meraklıları İçin İlk Tercih