içinde

İş Kıyafetleri Profesyonellik Sağlar ve Dayanıklılık Sunar

Çalışanların sahada çalışmasını gerektiren bir işletmeye sahip olduğunuzda veya yönettiğinizde, çalışanlarınızın her zaman profesyonel bir görünüm sergilemeleri önemlidir. Sonuçta, görünüşleri şirketinizin bir yansımasıdır. Benzer şekilde, bir üretim tesisiniz varsa veya bir deponuz varsa, çalışanlarınızın giydiği giysiler güvenliği etkileyebilir ve bu her zaman birincil endişe kaynağıdır.

İş Elbiselerinin Stilleri

Profesyonellik, güvenlik ve uygunluk nedenleriyle, endüstriyel iş kıyafetleri herhangi bir sayıda endüstride bir gerekliliktir (veya olmalıdır). Endüstriyel iş giysilerinin liderlerinden biri, aşağıdaki giyim türlerini sunan CornerStone’dur:

İş Ceketleri: İş ceketleri, sert koşullara dayanabilen polyfill astarlı pamuklu ördek kumaştan yapılmıştır. Kapüşonlu iş ceketlerinde fermuarlı ön, büzgü ipi, etek ucu ve manşetleri fitilli örgü ve manşon cepleri bulunur. Klasik iş ceketleri, omuzlarda ve kol oyuklarında güçlendirilmiş dikiş, fermuarlı ön kısım, fitilli yaka, kesik cepler ve her biri daha özel bir uyum için iki çıtçıtlı paçalar ve manşetler içerir.

İş Gömlekleri: Endüstriyel iş gömlekleri hem uzun kollu hem de kısa kollu stillerde mevcuttur ve tipik olarak endüstriyel bir çamaşırcı tarafından 50’ye kadar yıkamaya dayanabilir. İş gömlekleri, kirli kumaşların kolay temizlenmesi için özel bir işlemle poli / pamuk karışımıdır. Bu iş gömlekleri, destekli açık bir yaka, metal bir yaka kıskacı, melamin düğmeler ve iki göğüs cebi içerir. CornerStone iş gömlekleri beyaz, açık mavi, lacivert, gri mavi, petrol mavisi, açık ten rengi, açık yeşil ve açık gri gibi çeşitli renklerde mevcuttur.

İş Pantolonu: İş pantolonunun iki temel stili vardır. Hem endüstriyel pantolonlar hem de ek parça iş pantolonları, poli / pamuklu dimi fabrikasyona, ön ve arka ceplere ve bir fermuar ve düğme kapamasına sahiptir. Sıradan endüstriyel pantolonlar sağlam bir kumaş bel bandına sahipken, daha iyi bir uyum ve daha fazla konfor için ek iş pantolonları bel bandında elastik uçlara sahiptir.

İş Şortları: İklim kontrollü olmayan sıcak hava ve çalışma koşulları için, iş şortları konfor ve profesyonelliği birleştirir. Endüstriyel uzun pantolonlar gibi, iş şortları da poli / pamuklu bir dimi kumaştan yapılmıştır ve bantlı bir bel ve fermuar / düğme kapatma ile ön ve arka ceplere sahiptir.

Markalaşma İş Kıyafetleri

Yüksek kaliteli iş kıyafetleri, güvenliği sağlamada ve şirketinizin profesyonel imajını oluşturmada çok ileri giderken, aynı zamanda \ “marka bilinirliğinizi \” geliştirmeye de hizmet edebilir. Özel nakışlardan yararlanarak, şirketinizin iş kıyafetleri aslında bir pazarlama haline gelebilir. aracı.

Nakış, özellikle çalışanlarınız sahadaysa, çok uygun maliyetli bir pazarlama şeklidir. Şirketinizin adı veya şirket logonuz, çalışanlarınızın adları gibi iş gömlekleri üzerine de işlenebilir. İş kıyafetleri satan işletmeler genellikle özel toptan nakışlar sunar ve iş kıyafetlerinin üzerine yamalar diker. İşlemesi yapılacak parça sayısı, harflerin yüksekliği, parça başına ilmek sayısı, özel iplik kullanılıp kullanılmadığı gibi maliyeti etkileyen çeşitli faktörler vardır.

CornerStone’un lider bir iş kıyafeti üreticisi olması gibi, iş kıyafetleri de işletmenizin temel taşı olmalıdır.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Harika Boyun kravat Şakalar

İş Kıyafetleri: Diğerlerinden Daha İyi Giyin