içinde

Kumarhaneler neden 24 saat gündüz bakıma ihtiyaç duyar?

Son zamanlarda ABD’deki haberlerde, ebeveynlerin bir kumarhanede oturup kumar oynarken, ebeveynlerin çocuklarını arabalarında kilitli bıraktıklarına dair birkaç haber var.

Bunun olmasını engellemenin harika bir yolu, çevrimiçi kumar oynamayı yasallaştırmaktır, böylece bir bebek bakıcısına parası yetmeyen ebeveynler, küçük bir çocuğu birkaç saatliğine arabada tek başına kilitlemek kadar aptalca bir şey yapmasınlar.

Diğer bir çözüm, kumarhane endüstrisinin inancın ötesinde zenginlik vaatleriyle cezbettikleri kişilerin sorumluluğunu üstlenmesi olabilir. Kumarhanelerin tümü, tüm kumarhane oyuncuları için 24 saat ücretsiz günlük bakım sağladıysa, şu ana kadar bağımlılığı içinde olan ebeveynlerin çocuklarıyla ne yapacaklarına karar vermek zorunda kalmayacakları, onları kumarhaneye götürebilir ve bırakabilirler. kumarhaneler gündüz bakım merkezlerinde izlendi.

Çocukların ebeveynleri veya yasal vasileri tarafından ihmal edilmemesini sağlamanın yanı sıra, bakımları altındaki çocuklar istismar belirtileri açısından kontrol edilebilir ve düzenli olarak kumarhaneye çocuk getiren herhangi bir ebeveyn ile kumar bağımlılığı hakkında konuşulabilir.

Lütfen beni yanlış anlamayın Çocuklarının sorumluluğunu üstlenenlerin ebeveynler olması gerektiğini düşünüyorum, ancak kumar bağımlılığı bir hastalıktır ve en azından bu, hükümetin ebeveynlerin kumar alışkanlıklarını izlemesi ve onlara yardım etmesi için bir yol sağlayacaktır. İhtiyaçları varsa.

Kumarhanelerin kendi vatandaşlık görevini yerine getirmesi için doğru hareket olmasının yanı sıra, aynı zamanda iyi bir ticari anlam ifade ediyor. Kumarhaneler böyle bir hizmet sunuyorsa, kendilerini yetişkinlerin eğlencesi için biraz zaman ayırabilecek bekar ebeveynlere de açarlar ve günde 24 saat kreş yaparak bir ebeveynin çocuğunu evde bırakması için hiçbir neden yoktur. kumarhanelerde ücretsiz kreş.

Ebeveynler, çocuklarına iyi bakıldığını bilerek rahatlayabilir ve biraz eğlenebilirler.

Bu yeni bir kavram değil, Las Vegas’ta gündüz bakım hizmeti sunan birkaç kumarhane var. Bu merkezler, tüm popüler videolar ve çocuklar için oyunlar gibi farklı yaştaki çocuklara eğlenceli şeyler sunar. Bu, çocuklu insanlara hitap edecek. Ebeveynler kumar oynar ve biraz yetişkin eğlenir ve çocuklar eğlenceli çocuk işleri yapar.

Bunu yaparak kumarhaneler daha fazla iş alacak ve kumar sorunları olan müşterileri için sorumlu olan şeyi yapacaklar. Kumarhanelerin bir iş olduğunu anlıyorum, ancak daha az sorumlu kumarbazlarından bazılarının çocuklarının hayatını tehlikeye atmamalarını sağlamalılar, sadece yılda multi milyar dolarlık bir sektörden fazladan birkaç dolar kazanmak için

Yeterli sayıda kişi bunu yerel kumarhanelerine ve eyalet yetkililerine tavsiye ederse, kumarhanelerin açık olduklarında çocuk bakımı sağlaması kanunen zorunlu olabilir.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

İnternette Ucuz Mutfak Gereçleri ve Tencere Ürünleri Nerede Bulunur?

Bazı Eğlenceli ve Yararlı Kaşif Dora Oyunları