içinde

Yalnız veya yalnızsanız bir partner nasıl bulunur

Bir partner bulmak o kadar kolay değil. Her şey, her birinin olanaklarına ve seçeneklerine bağlıdır. Örneğin bir daire nasıl aranır, nasıl aranacağını, hangi yerlerde, hangi emlakçılarda vb.

Bir çift söz konusu olduğunda, nereye bakılacağı konusunda net olmak önemlidir. İnternetteki siteler, son yıllarda popülerliklerinin en iyi seçeneklerinden biri haline geldi. Hayatlarının aşkını bulamayan sizin ve benim gibi insanlar, çevrimiçi ortamda insanlarla tanışmak için, günlük hayatta arayamayacakları veya istemeyecekleri birçok seçenek buluyorlar.

Bu sitelerin temel avantajı, biriyle yüz yüze görüşme söz konusu olduğunda taşıdığımız birçok önyargıyı geride bırakmanıza izin vermesidir. Ne düşündüğünüzü söylemeyi veya sevdiğiniz biriyle yüzleşmeyi umursamıyorsunuz çünkü biliyorsunuz ki yaparsanız hiçbir şey kaybetmezsiniz, ancak kazanabilirsiniz.

Siteler ayrıca gruplar arası, yani herhangi bir dine veya etnik kökene, milliyete, hobilere, cinsel tercihlere vb. Sizin gibi birini arıyorsanız, onu internet sitelerinde bulabilirsiniz.

Çevrimiçi bir ortak bulmanın bir başka yararı da, bunu günün herhangi bir saatinde, istediğiniz herhangi bir bilgisayardan yapabilmenizdir. Uyuyamıyorsanız ve yapacak hiçbir şeyiniz yoksa, monitörün diğer tarafında sizin gibi birinin olduğunu bilirsiniz. Şehrinizde veya dünyanın herhangi bir yerinde olabilir. Ayrıca zihninizi açmanın ve kendi kültürleriniz dışındaki diğer kültürleri tanımanın çok umut verici bir yoludur.

JDate, Date.com ve diğerleri gibi sitelerde çevrimiçi olarak tanışan arkadaş canlısı çiftlerin birçok hikayesini duydum. Bazıları birlikte yaşıyor, bazıları evli ve çok mutlu, bazıları işe yaramadı ama denediler.

Özellikle geç saatlere kadar çalışanlar ve barlara gidecek vakti olmayanlar için ve bunu çevrimiçi yapan birinin ideal olduğunu biliyorsunuz. (Özellikle barlarda çoğu insanın sadece kısa bir gecelik ilişkiler aradığını bilerek, bundan fazlasını değil.)

Bu sitelerin bir diğer avantajı da, kayıt yaptıranların çoğunun gerçekten bir ortak arıyor olması ve sadece eğlenceli bir gece olmamasıdır. Bazıları sadece eğlence arıyor, ancak eş arayanları hayal kırıklığına uğratmadan aynı bölümde kayıtlı olan diğerlerini de bulacak. Hepsi çok organize ve gerçekleştirmesi kolay.

Bu sistem, bir partner bulmak için başka bir etkileşim türüne alışmış 40 yaşın üzerindekiler için zaten büyük bir değişiklik. Bununla birlikte, İnternet’in bu süreci birçokları için çok daha kolay ve mümkün kıldığından şüphe yoktur. Deneyin ve göreceksiniz!

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yüz Tüy Alma

Düşen Saç? Basit Saç Derisi Egzersiziyle İyileştirin