içinde

Bir Erkeğin Penisine Dokunmak – Doğru Yol

Kadınlar olarak, bir erkeğin penisine onun için harika bir şekilde zevk verecek bir şekilde nasıl dokunacağımız konusunda genellikle bir kayıp yaşıyoruz. Adamımız onu elle orgazma getirmemizi istiyor, ancak bunu nasıl yapacağımızla ilgili hiçbir ipucumuz yok. Onun aletini ne kadar sıkı tutuyoruz? Ellerimizi hareket ettirmek için şaftının ne kadar yukarı ve aşağı? Onu okşarken ellerimizi onun üzerinde nasıl tutacağız?

Bir erkeğe dokunduğumuzda orgazm yaşatmak genellikle uzun bir süreçtir. Bu konuda kendimizi çok sakar hissediyoruz ve genellikle bu konuda sakarız, kolumuz boşalmadan önce yıpranıyor. Sonra hayal kırıklığı içinde elimizi kenara çekiyor ve ilk seferinde kendisi yapıyor.

Şimdi, her erkeğin kendini farklı şekilde yaptığını unutmayın. Hepsinin kendilerine en iyi gelen teknikleri var. Bu yüzden denemeniz, sorular sormanız (seksi bir tonda) ve bunu nasıl yaptığını izlemeniz gerekebilir. (Bir kadın, yakından mastürbasyon yaparken onu yakından izleyen bir kadın, bir erkeğe gerçek bir tahriktir). İzlemenize izin vermesi için onu ikna etmeniz gerekebilir. Bir teşvik olarak ağzınıza veya göğüslerinize boşalmasına izin vermeyi teklif etmeyi deneyin. Unutmayın ki sağaltmaya yaklaştıkça, genellikle teknikleri değiştirirler. Bunu izle. O sağladım yakın olduğunda sorular sormayın. İzlerken testisleriyle nazikçe oynamak, yardım etmenin harika bir yoludur. Erkekler ateş etmeye başladıklarında zevkle ciyakladığımızı duymayı severler.

Öyleyse, erkeğinizin size bunu nasıl yaptığını göstermesini sağlayabilirseniz, kilometrelerce öndesiniz demektir! Ancak genel olarak, başlangıç ​​olarak bunları deneyin.

1) Vücudunuzu, bileğinizi kalçasına veya karnına yaslayabileceğiniz ve bileğinizi ileri geri esneterek elinizi bir buçuk veya iki inç hareket ettirebileceğiniz bir yere yerleştirin. Bu, yorgunluk faktörünüze yardımcı olacaktır. Genellikle erkeğimin sağ tarafında, omzum onunkiyle aynı hizada yatarım ve başımı omzuna ya da başının yanındaki yastığa koyarım. Sağ elimi okşamak için kullanıyorum. (Sağ elim.)

2) İlk parmağınızı ve başparmağınızı penis şaftının etrafına glansının iki inç altına sarın (sevimli küçük taç erkeklerin küçük kasklarının altında bulunur). Elinizi o yerden tacının hemen altına kadar hareket ettireceksiniz, ancak tacının üzerine değil. Bu sizin okşama aralığınızdır. Yanındaki pozisyonunuzu yeniden ayarlayın, bileğinizi ve ön kolunuzu ona dayayarak bu mesafede yukarı ve aşağı hareket ettirebilirsiniz. Unutma, bu biraz zaman alabilir, bu yüzden rahat ol.

3) Vuruş YAVAŞ. Hızlı yaparak kendinizi yormayın. Anahtar, şaftında yukarı ve aşağı güzel yavaş hareketler yapmaktır. Doğru hızda gidiyorsanız, horozunun sertleşmeye devam ettiğini hissedeceksiniz. Horozu yumuşamaya başlarsa, yanlış yapıyorsunuz demektir. (Fantezinizi daha korkunç yapın, hızınızı yavaşlatın, küçük parmağınızın vuruşunuzun dibine her geldiğinizde toplarını okşamasına izin verin).

4) Kulağına nefes verin ve süreci kısaltmak istiyorsanız ona cinsel fanteziler fısıldayın. Bu, kafanın onun yanında olmasının bir nedenidir.

5) Ne kadar sıkı tutuyorsunuz? Üç parmağınızı ağzınıza koyun ve dudaklarınızı etrafından sıkıştırın. Şimdi dudaklarınızı (dişlerinizi DEĞİL) olabildiğince sıkı bir şekilde sıkıştırın. Şaftını elinizde ne kadar sıkı tutmalısınız. Eğer onu doğru gerginlikte tutuyorsanız, penis derisinin altında yatan düzensizlikleri hissetmelisiniz. Bir erkeğin penisi derisinin altında pürüzsüz değildir! Ve elimin şaftını okşarken hissettiği hisler, oradaki küçük yumruları ve dokuları algılaması benim için gerçek bir dönüş. Zevk almak!

6) Vücudunda sertleşmeye başladığında ve daha sert nefes aldığında, hızlanır. Bekle, vücudu serbest bırakılması için yalvarmaya başlarken onu çek. Penisi hafifçe şişmeye başladığında ve topları nabız atmaya başladığında, başınızı kucağına koyun ve yüksek sesle ağzınıza boşalmasını söyleyin. Sonra dudaklarınızı onun horozunun etrafına koyun ve size verdiği hediyenin tadını çıkarın. Minnettarlığını hissedeceksiniz ve onun gözlerinde göreceksiniz. Ertesi gün, bunu tüm gün deneyimleyeceksiniz. Erkekler, spermleri ağzınıza alıp yutmaya istekli olduğunuzu severler (ilk önce bu kısmı sorun). Şahsen, sperm, protein ve iyilikle dolu en sevdiğim yemek grubudur!

Fıstık ezmesini o kadar çok seven kadının kocasının sikine bulaştığını duymuş muydun? Bunu o kadar çok sevdi ki, çok geçmeden fıstık ezmesine ihtiyacı kalmadı.

İnkar

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Toplam Sertlik ve Su Kalitesi

Çekme Güvenliği Kesinlikle Kritik