içinde

Canlı Poker: Turnuva Oyunları Nasıl Kazanılır

Şimdi, en iyi oyuncu olmakla, gerçekten iyi para kazanmak ve canlı turnuva oyunlarında ne yapılacağına dair bazı püf noktaları ve tavsiyeleri bilmekle ilgileniyorsanız, onları öğrenmek için en iyi yer burasıdır.

1) Sarhoş olmamaya çalışın
Oynayan ve turnuvada oynayacak birkaç turu olan bazı kişiler, maçları sırasında içtikleri içkileri saymazlar ve günün sonunda son maça kadar devam etme güçleri yoktur. Bu kadar büyük bir fırsatı kaçırmak üzücü, bu yüzden çok içmeyin ve son tura hazırlanın, ayrıca tüm duyularınızı sırayla ortaya koyun. İçerseniz, ölçülebilir yapın ve sadece oyunlardan önce sinirlerinizi gevşetmek için yapın, aynı zamanda soda, su, kahve ve diğerleri gibi kendinizi sulandırmak için başka içecekler de alın.

2) Nerede oturduğum önemli mi?
Evet, bir turnuvada krupiyenin yanına oturmamaya çalışın, size bir oyun verdiği hissine kapılmak için krupiyenin önünde olduğunuzu hissedeceğiniz bir yer alın. Ayrıca kendinizi rahat hissedeceğiniz ve diğer oyunculara bakış açısına sahip olacağınız bir yerde.

3) Oynarken kendinizi rahat ettirin
Diğer oyunculara pozisyonunuzla kartlarınızın size söylediklerini göstermeyin. Arkanıza yaslanıp rahatladığınızdan emin olun, oyun sırasında sizi çok fazla hareket ettirecek veya rahatsız hissettirecek pozisyonlar almayın. Turnuvalarda bazı oyuncular dirseklerini masaya koyarken ya da tamponda dinlenirken oynarken aldıkları pozisyon ile oyunlarını gösterirler.

4) Frendeki en önemli şeyi yapın.
Frende gerçekten yapmanız gereken şeyden rahatsız olmayın. Tuvalete gidip dinlenmek için zaman ayırın, bazen önceki oyunla ilgili tartışmalar veya içki almak için sıralar gerçekten önemli olan şey için zamanınızı boşa harcayacaktır.

5) Ayrıca oyun sırasında sözleriniz ve mimikleriniz önemlidir.
Ne zaman oynarsanız oynayın, kartlarınızı diğer oyuncuya konuşma veya görünüşünüz gibi göstermeyin, başka bir izlenim bırakmaları önemlidir, örneğin elinizde İyi mi, yüz yapmayı veya görünen kelimeleri söylemeyi deneyebilirsiniz eliniz iyi değil, o zaman insanlar kötü bir oyun oynadığınızı düşünecek ve sonunda onları şaşırtacaksınız. Bu her zaman işe yaramaz, bu yüzden oyununuzu gizlemek için farklı yollar bulmaya çalışın.Ayrıca, diğer oyuncunun hareketlerini ve sözlerini okuyarak ya yalan söylediklerini ya da ellerinde doğruyu söylediklerini görebilirsiniz.

Sonuç:
Tamam, şu anda Canlı Turnuva Oyunlarında deneyimli kart oyuncularının en iyi tavsiyelerini alıyorsunuz, ardından tüm enerjinizi ve yeteneklerinizi turnuvalara getirin. Eğlence arıyorsanız ve etrafta oynayacak arkadaşlarınız yoksa, her zaman kendi başınıza oynamanın bir yolu olduğunu unutmayın, çevrimiçi kumarhaneler öyleyse gidin, oyun becerileriniz için biraz pratik yapmak istersiniz.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yaşa ve Yaşa, Doğanın Mesajı

Canlı Poker: Bir Turnuvaya Katılmanın Artıları ve Eksileri