içinde

Evde Çalışma Aramanızdan Bıktınız mı?

Bu hafta, benim ve diğer evde çalışma koçlarının evde bir iş bulmak için önerdiği her şeyi yaptığını belirten birinden telefon aldım, ancak şu ana kadar sonuç alamadı. Sesindeki hüsranı duyabiliyordum ve bu beni evde çalışmak için mücadele ettiğim ve aynı zamanda hayal kırıklığı ve hayal kırıklığıyla karşılaştığım zamana geri getirdi. Aslında, hayal kırıklığı ve hayal kırıklığı, evde çalışma özentilerinin karşılaştığı en büyük engellerden ikisidir. Ancak evde çalışmaya çalışırken karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmek için yapabileceğiniz bazı şeyler var.

1) Gerçekçi beklentilerimiz var: Anında tatmin olmaya odaklanmış bir toplumda yaşıyoruz, ancak bugün evde çalışmaya karar verme ve yarın gerçekten yapma şansı zayıf. Ne yapmayı seçtiğinize bağlı olarak, evde çalışma geliri oluşturmak 6 aydan 2 yıla kadar sürebilir. Evde çalışma başarısına ulaşmak için yalnızca zaman çerçevesi konusunda gerçekçi olmanız gerekmez, aynı zamanda gerçekçi yöntemler seçmeniz gerekir. İnsanlar anket yaparak veya e-posta okuyarak ipoteği ödemezler, sadece bir şeye kaydolup para kazanmazlar. Evde çalışmak işi gerektirir. Onun çoğu!

2) Araştırmanızı yapın: Evde çalışmayla ilgili gerçekçi bir beklenti geliştirmenin en iyi yolu, kendinizi evden çalışma ve ev işleri hakkında eğitmektir. Araştırma, evde gerçekten çalışmanın ne kadar sürdüğünü ve ne kadar sürdüğünü size öğretir, dolandırıcılıklardan kaçınmanıza yardımcı olur ve doğru türdeki faaliyetlere odaklanmanızı sağlar.

3) Becerilerinize ve ilgi alanlarınıza uyan fırsatları arayın: Çok fazla insan hızlı, çabuk para arar ve bu fırsatlar neredeyse her zaman dolandırıcılık veya aldatıcı planlara dönüştüğü için zaman ve para israf eder. Bunun yerine, tüm becerilerinizin, deneyimlerinizin, ilgi alanlarınızın ve hobilerinizin bir listesini yapın ve nasıl yapılacağını bildiğiniz şeye uyan işleri veya ev işi fikirlerini arayın. Tutkunuzun peşinden koşarken başarılı olma olasılığınız paradan daha fazladır.

4) Çabalarınızı değerlendirin: Bir iş aramadan sonuç alamıyorsanız, birisinin özgeçmişinize bakmasını sağlayın ve işi yapmak için nitelikli olduğunuzdan emin olun. Bir ev işi kurmaya çalışıyorsanız, neyin işe yaramadığını görmek için pazarlama yöntemlerinizi değerlendirin.

5) Devam edin: Evde çalışmak için çok fazla zaman ve çaba harcamamış kimseyle tanışmadım. Onları başarılı olmayanlardan ayıran tek şey, asla pes etmemeleridir. Evde çalışmayı, doğru fırsatları araştırmayı ve uygulamayı öğrenmeye ve nihayet hedeflerine ulaşana kadar çabalarını değerlendirmeye devam ettiler.

Hayattaki tek kesinlik vergiler ve ölümdür diye bir söz vardır. Evde çalışma dünyasında da bazı kesinlikler vardır ve bunlar hayal kırıklığına uğrayacağınız ve hayal kırıklığına uğrayacağınızdır. Ancak, zor zamanları yönetebilir ve hedefinize doğru ilerleyebilirseniz, bunlar geçicidir.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Frogsearch PPC Arama Motoru Mini Genel Bakış

Daha Yüksek Arama Motoru Sıralamalarını Doğru Şekilde Kazanın