içinde

Daha Yüksek Arama Motoru Sıralamalarını Doğru Şekilde Kazanın

İnternet işinizi büyük bir başarıya dönüştürmek konusunda ciddiyseniz, sitenize geri dönen yüksek kaliteli alakalı bağlantıları nasıl oluşturacağınızı öğrenmeniz gerekir. Bu, yalnızca size büyük uzun vadeli trafik kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda arama motorlarında kalıcı olarak daha iyi bir sıralama elde etmenizi sağlayacak son derece güçlü bir yöntemdir.

Bir bağlantı kurma kampanyası yürütmenin bir milyon ve bir yolu var. Sıralamamı iyileştirmek için değerli geri bağlantılar elde etmek için en sevdiğim yöntemleri size göstereceğim. Bunları bir süredir kullandım ve rakiplerimin adımlarını açık ara geride bırakıyorum. Aslında onlara rekabet dememeliyim bile. Daha fazla uzatmadan…

Blog Yorumları

Blog Yorum bağlantısı oluşturma basit ve anlaşılır bir süreçtir. Nişinizle alakalı bir blog bulursunuz ve sitenize geri bağlantı içeren alakalı bir yorum bırakırsınız. Sahiplerin bloguna gereksiz bir yorum eklememeniz önemlidir. Asıl gönderiyi okuyun ve geçerli bir yorum yapın. Blog sahibinin sonunda yorumunuzu sileceğini veya başka bir şekilde sizi kötüye kullanım için bildireceğini garanti edebilirim.

Blog Yorumlarını kullanarak, seçtiğiniz web siteniz için yüksek bir sayfa sıralaması geri bağlantısı elde edebilirsiniz. Bu süreci çok daha katlanılabilir hale getirebilecek birçok otomasyon aracı bulabilirsiniz.

Ziyaretçi Defteri Yorumları

İnternet yaygınlaştığından beri ziyaretçi defterleri ortalıkta. Çok uzun zamandır ortalıkta oldukları için ziyaretçi defterleri özellikle ilgi çekicidir. Bir alan daha eski olduğunda otomatik olarak daha iyi sıralanır ve daha iyi sıralandığında daha iyi bağlantı suyundan geçer. Ziyaretçi defterlerini her yerde bulabilirsiniz. Bağlantılarınızı zaten çeşitli bağlantı spam’ları ile doldurulmuş ziyaretçi defterlerine bırakmamak önemlidir. Bağlantınızla birlikte düşünceli bir yorum bıraktığınızdan emin olun ve gitmekte fayda var.

Makale Gönderimleri

Makale pazarlamasını yeterince övemiyorum. İşletmenize büyük ölçüde maruz kalmanın gerçekten en iyi yollarından biridir. Ayrıca, sanal olarak bağlantılar oluşturmanın harika bir yoludur. Makaleleri popüler makale dizinlerine göndermek yalnızca bağlantılar oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda hayatınızın geri kalanında tam otomatik pilotta sizin için bağlantılar oluşturmaya devam eder.

Kaliteli makaleler yazmak göründüğünden daha kolaydır. Hakkında yazmak için yeterince bildiğinizi düşündüğünüz nişinizle ilgili bir konu seçin. Makaleniz için bir başlık seçin. Bu başlık için en az 3 temel nokta yazın. Her bir anahtar nokta için 1-2 paragraf yazın. Makalenizi bitirdikten sonra imzanızı atmanız gerekecek.

İmzanız, sitenize anahtar kelime açısından zengin bir bağlantı içeren maksimum 2 cümlelik bir reklamdan oluşmalıdır. İmzanızı yazdıktan sonra, makalenizi gönderme zamanınız gelir.

Çevrimiçi para kazanmak tamamen çalışkanlık ve ısrarla ilgilidir. Bu tekniklerin işe yaraması için bunları uygulamaya koymanız gerekir. Bu rapordan bir şey alırsanız lütfen son cümleyi tekrar okuyun. Önemli sonuçlar görmeye başlamadan önce sıkı çalışma ve çok şey öğrenmek gerekir.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Evde Çalışma Aramanızdan Bıktınız mı?

Nesil Ys İş Başında San Diegos Arama Motoru Girişimcileri