içinde

Adentify, ABCSearch’ün yeni keşfidir ve ödeme yapmak için burada!

Adentify, ABCSearch’ün yeni keşfidir ve ödeme yapmak için burada! ABCSearch, reklamverenler ve yayıncılar için uygun maliyetli arama işini teşvik eder!

Dünyanın en büyük özel meta arama motoru olan ABCSearch, dağıtım kanallarında ve Meta Tarayıcılar ağında günde 85 milyondan fazla aramayı yönetir.

Şu anda ABCSearch, binlerce reklamvereni milyonlarca tüketiciyle buluşturuyor. ABCSearch’ün sponsorlu listelerini görüntüleyerek, ortaklarına elde edilen gelirin bir kısmını öderler. ABCSearch, kaliteli dağıtım kanalları ağını genişletiyor, istikrarlı bir reklamveren tabanı oluşturuyor ve ayrıca ‘Adentify’ adlı yeni yazılımını piyasaya sürüyor.

Adentify: Hedeflenen reklamcılığın katalizörü

‘Adentify’, reklamverenleri ABCSearch’ün içerik yayıncıları ağına uygun şekilde bağlayan yeni bir yazılımdır. Reklamverenler, reklamlarını ABCSearchs içerik yayıncıları ağında görüntüleyerek tüketicileri hedefleyebilir. İçerik yayıncıları, ABCSearch’ün metin reklamlarını web sitelerinde görüntüleyerek gelir elde ederler. ABCSearch’ün metin reklamları her görüntülendiğinde, sistemleri otomatik olarak sitenin içeriğiyle alakalı reklamlar oluşturur. Adentify yazılımı, bir web sayfasının içeriğini insan etkileşimine ihtiyaç duymadan doğru ve gerçek zamanlı olarak otomatik olarak tanımak için Yapay Zeka (AI) teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir.

Adentify hem reklamverenlere hem de yayıncılara fayda sağlar. Sonuçlar –

Azaltılmış Maliyet ve Artan Gelir
Hedeflenen reklamlar
Esnek Teklif Verme
Etkili Sonuçlar
Kapsamlı Raporlama
Akıllı ve Hızlı Para

ABCSearchs, sabit bir gelir akışını teşvik eden ve sponsorlu listelerini web sitenizde göstererek gelir potansiyelini en üst düzeye çıkaran ideal bir ortak programıdır. Web sitelerinizin markalı görünümünü ve hissini korurken programın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Çevrimiçi hesap arayüzü, günlük olarak güncellenen doğru ve ayrıntılı istatistikler sağlar. Zamanında ödemeler, net 45 esasına göre çek, paypal veya banka havalesi yoluyla yapılır.

Ortaklar şunlardan yararlanır:

Mevcut web sitesinden ekstra gelir
İş ortakları için farklı boyut ve renklerde özel reklam görüntüleme özelliği
Basit ve anlaşılması kolay trafik istatistikleri sağlar
Ortaklar, tek bir sayfada birden çok reklam birimi görüntüleyebilir
Telefon veya e-posta yoluyla ortak desteği,

Daha fazla öğrenmek ister misiniz? ABCSearch.com ile ortak olun veya reklam verin ve avantajlardan bugün yararlanın!

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bir Arama Motorunun Sanal Boşluğunda Yaşıyorsanız Sonuç Üretemezsiniz

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) İçin Üç Kolay Adım