içinde

Dostinex-Cabergoline – İlaç Libido’nun Artmasına Yardımcı Oluyor

Dostinex-Cabergoline, esas olarak hipofiz tümörleri ve diğer prolaktin (prolaktinomlar) ile ilgili sorunları olan hastalarda prolaktini azaltmak amacıyla üretilmiş oldukça yeni bir ilaçtır. Dostinex-Cabergoline, Dostinex-Cabaser olarak da bilinir.

Dostinex-Cabergoline, testosteron seviyelerini eski haline getirmek ve libidoyu (cinsel dürtü) arttırmak dahil olmak üzere çeşitli başka amaçlar için de etkili bir şekilde kullanılmıştır. Dostinex-Cabergoline, Parkinson hastalığının tedavisinde de etkilidir ve Huzursuz Bacak Sendromu (HBS) tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır. Dostinex-Cabergoline gereksiz emzirmeyi engeller. Enerji kaybını ve yorgunluğu giderir ve akromegali tedavisinde en iyisidir.
Bununla birlikte, Dostinex-Cabergoline’nin etkinliği, tümörlerin tedavisinden çok daha ileri gidiyor gibi görünüyor. Dostinex-Cabergoline, neşe ve mutluluk duygularıyla ilişkilendirilen bir beyin kimyasalı olan dopamini yükseltir. Dopamin düzeylerindeki artış genellikle cinsel istekte belirgin bir artış, öfke, uyanıklık, öğrenme becerisi ve yaratıcılıkta iyileşme sağlar. Dostinex-Cabergoline ile bağlantılı etiket dışı kullanımlar arasında cinsel dürtü geliştirme ve artan boşalma hacmi, ruh hali yükselmesi, iştah bastırma ve yağ kaybı bulunur. Sporcular ve kaslılar ayrıca uyuşturucu ve steroid kullanımından kaynaklanan prolaktin seviyelerini düşürmek için Dostinex-Cabergoline kullandılar.

Almanya’da Essen’de Dostinex-Cabergoline üzerinde yapılan deneylerde yer alan tıbbi psikolog Manfred Schedlowski’ye göre, Dostinex-Cabergoline, erkeğin tekrar daha hızlı orgazm olmasına izin vermek için libidoyu artırıyor.

Bay Schedlowski, “Orgazmdan sonra prolaktinin yükseldiğini gördük ve sonra belki prolaktinin olumsuz bir geri bildirim sistemi olduğunu düşündük. Bu ilacı alan denekler düşük prolaktin seviyelerine sahipti ve orgazmlarının daha iyi olduğunu ve daha kısa bir refrakter dönem olduğunu bildirdi. Bu deneklerle görüştük ve çok hızlı bir şekilde birden fazla orgazm yaşayabildiklerini gördük. Bu, orgazmların ve cinsel dürtülerin beyindeki prolaktin ve dopamin tarafından yönlendirildiği hipotezimizle çok güzel oturuyor.

Dostinex-Cabergoline ile bağlantılı yan etkiler mide bulantısı, baş dönmesi, uyuşukluk, tıkalı burun, canlı rüyalar, uyuşma, kabızlık, halüsinasyonlar, kafa karışıklığı, şiddetli, ilerleyen baş ağrısıdır; görme sorunları; Kulaklarında çınlayan; veya kolayca yoruluyor. Bu yan etkilerden herhangi biri meydana gelirse derhal doktorunuzu bilgilendirin. Dostinex-Cabergoline, haftada iki kez ağızdan alınır.

Dostinex-Cabergoline yiyecekle birlikte veya yiyeceksiz alınabilir. Dostinex-Cabergoline’i kullanmadan önce, tıp doktorunuza veya eczacınıza aldığınız tüm reçeteli ve reçetesiz ilaçlar hakkında bilgi vermeniz daha iyidir. Alerjik reaksiyonlar, hamilelik, emzirme ve yüksek tansiyon gibi farklı tıbbi durumlar hakkında doktorunuzu bilgilendirmelisiniz. Dostinex-Cabergoline’i her zaman oda sıcaklığında, sıkıca kapalı bir kapta, ısı ve ışıktan uzakta tutun. Bir dozu atlarsanız, yeni bir doz programına başlamak için hemen doktorunuzla konuşun.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dostinex-Cabergoline – Bir Dopamin Agonisti!

Çift Taraflı Depresyon