içinde

Nasıl poker koşusu yapılır

İlk motosikletim 1957 Harley Davidson’du. Bisikleti satılık bulduğumda param yoktu ama bu motosiklete sahip olmam gerektiğini biliyordum. Bu yüzden parayı artırmanın ve aynı zamanda harika bir parti vermenin bir yolunu buldum. Bir Poker Koşusu attım. Oyunun konsepti oldukça basit. Her kişi en iyi 5 kartlı poker elini yapmaya çalışır.

Oynanış şekli, her bisikletin planlanmış bir rota boyunca sürmesi gerektiğidir, birkaç milde bir, her bisikletin durması ve bir kart alması gereken yol boyunca her kontrol noktasında kontrol noktaları vardır. Güzergah boyunca 7 kontrol noktası vardır ve sonunda en iyi 5 kartlı poker eli olan sürücü ödülü kazanır.

Yıllar geçtikçe poker oyunu birçok farklı hobinin sevgilisi tarafından benimsenmiştir.

Poker koşusu, aslında Harley’lerinde oynanan bir etkinlik bisikletçileriydi, ancak yıllar içinde kayıkçılar ve hatta koşucular tarafından ödünç alındı.

Bir poker koşusu atmak oldukça basittir ancak zaman alır ve bazıları çok çalışmak zorunda değildir. Yapmanız gereken ilk şey, poker oyununuzun gideceği kasabalardan onay almaktır. Bazı evrak işleri ve ücretler olabilir.

Ayrıca koşunun sonunda bir parkta veya etkinlik salonunda olduğundan emin olmalısın. Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, park için izne de ihtiyacınız olabilir.

Sonra binicilere ihtiyacınız olacak. Para ödülü için ne kadar sahip olmak istediğinizi ve poker yolculuğundan sonraki bölümün ne kadara mal olacağını hesaplayarak kaç biniciye ihtiyacınız olacağını ve giriş ücretinin ne kadar olacağını anlayabilirsiniz, ancak o zaman daha fazla olmamalıdır Bisiklet başına 100 dolar.

Yapmanız gereken bir sonraki şey, binicileri kaydetmektir. Bunu yapmanın en iyi yolu bir web sitesi yapmak, bölgenizdeki bisikletçi barlarına ve bisikletçi etkinliklerine gitmektir. New York’ta yaşıyorsanız, binicilere kaydolmak için Daytona Bisiklet haftasına gitmeyin, çoğu insan bir poker koşusu için o kadar uzağa gitmez. Yerlileri bulmaya çalışın.

Sürücüleri kaydettikten sonra artık parti için plan yapmalısınız. Poker turunuz için binicileri kaydetmenin yanı sıra, bilet satmanız da gerekir, böylece arkadaşlarınız ve aileniz yolculuk bittikten ve poker galibi açıklandıktan sonra partiye katılabilir.

Partinin reklamını yapmanın en iyi yolu yerel bir radyo istasyonunda ve şehirdeki posterlerdir. Ne kadar çok insan alırsanız, bir ödül için ve ne amaçla olursa olsun para toplamaya çalıştığınız için o kadar çok paranız olur.

Ya kendi yemeğinizi satın alabilir ve yemek pişirmeye yardımcı olacak bazı arkadaşlar edinebilirsiniz ya da bir yemek şirketi için telefon rehberine bakabilir ve size harika bir Barbekü yapacak bir yemek şirketi bulmanız gerekir.

O zaman yapmanız gereken tek şey büyük günü beklemek ve tüm bisikletlerin, pokerin, sığır etinin ve biranın tadını çıkarmak.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Göz Kapağı Ameliyatı Nedir?

Ateş Nedir?