içinde

İspanyolca Dil Kursu

Maurico Evlampieff’in Rocket İspanyolca dil kursundan çok etkilendim. Bence piyasadaki en hızlı ve en kolay kurs. Aynı zamanda gördüklerim arasında en ucuz olanı.

Şu anda hangi seviyede olursanız olun (başlangıç, orta veya ileri düzey), Rocket Spanish kaliteli adım adım sesli dersler, 500 sayfadan fazla yazılı dersler, oyunlar ve diğer kaynaklarla doludur. seviyeniz ne olursa olsun öğrenmek …

Sonuçta, başka bir dil öğrenmenin bir enstrüman çalmayı öğrenmeye çok benzediğini düşünüyorum. Örneğin gitarı öğreniyor olsaydın, çalımını geliştirmenin en iyi yolu, profesyonel gitaristlerle zamanında taklit etmek ve çalmak olurdu. Aynı şey İspanyolca öğrenmek için de geçerlidir. İspanyolca öğrenmenizi ve akıcılığınızı gerçekten güçlendirmek için ana dili İspanyolca olan konuşmacılardan çok sayıda İspanyolca kelimeyi ve ifadeyi nasıl dinleyeceğinizi ve söyleyeceğinizi gösterir.

Bunu yapmanıza yardımcı olmak için, Rocket Spanish 12 saatin üzerinde interaktif dersler, bir konuşma ders kitabı, başlangıç ​​ve ileri seviye gramer kitapları (ayrıca ses destekli) içerir ve sizi İspanyolca konuşmanızda başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye doğru bir yolculuğa çıkarır. Buna 500’den fazla sayfa, 414 alıştırma ve benim çok popüler yazılım öğrenme oyunları dahildir.

Şu şekilde çalışır:

Ne üzerinde test edilmek istediğinizi seçerek başlarsınız. Yeni Başlayanlar veya İleri Düzey Dilbilgisi Kitaplarından herhangi bir bölümden kelime alıştırması yaparsınız VEYA Aile, Sınıf, Hava Durumu ve daha fazlasını içeren 23 özel konudan birini seçebilirsiniz. Test edilmek istediğiniz şeyi seçtiğinizde, ‘Başlat’a basın, bir resim ve İngilizce kelime gösterilecektir. Verilen 4 seçenekten karşılık gelen İspanyolca kelimeyi seçin. İlk seferde doğru yaparsanız, maksimum puanı alırsınız. Doğru cevabı alana kadar her yanlış cevaba bir puan ekleyerek tahmin etmeye devam edebilirsiniz.

2000’den fazla kelimeden oluşan bir veritabanıyla, orman yangını gibi kelimeleri ve cümleleri tanıyacak ve ezberleyeceksiniz! Dahası, bilmeniz gereken özel kelime listesi de dahil olmak üzere KENDİ kelimelerinizden ve resimlerinizden 100’ünü ekleyebilirsiniz! Yani ister okulda olun ister yurt dışına ihracat yapan bir işte çalışıyor olun, yine de aynı derecede etkilidir.

ve tüm bunlar, 12 yaşındaki bir çocuğun bile anlayabileceği şekilde adım adım takip edilmesi kolay bir şekilde düzenlenmiştir.

Hola ve Gracias gibi basit şeylerle başlıyor olabilirsiniz, ancak bunu bilmeden önce İspanyolca como un experto (bir uzman gibi) okuyacak, anlayacak ve konuşacaksınız!

Ücretsiz 6 günlük örnek kurs ve 99 $ ‘lık indirilebilir. Bu konuda gerçekten ciddiyseniz, evinize teslim edilmek üzere 299.95 $ ‘lık bir cd sürümünü indirebilirsiniz. Bence denemeye değer, ayrıca 60 günlük para iade garantisi var, yani hiçbir şey öğrenmezseniz her zaman geri gönderebilirsiniz. İyi şanslar…

Tüm hakları Saklıdır. İçerik bozulmadan ve değiştirilmeden ve tüm bağlantılar aktif kaldığı sürece makale yeniden basılabilir.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yeni Başlayanlar İçin İspanyolca – Telaffuz

Daldırma ve Hatalarla Öğrenilen İspanyolca