içinde

Çevrimiçi Kumar Amerikan Rüyasıdır

Her nesil, çocukları için daha iyi bir hayatın hayalini kurdu ve birçoğu aileyi toparlayıp Amerika’ya taşınmaya karar verdi ve Amerikalıların çoğu bu şekilde Amerikalı oldu.

200 yıldır yoksulluktan, açlıktan veya baskıcı hükümetlerden muzdarip insanlar, kendileri ve aileleri için daha iyi bir yaşam hayal ettiler ve Amerikan Rüyasını aramak için Amerika Birleşik Devletleri’ne geldiler.

Dünyanın her yerinden birçok insan, hayatta kalmaya yetecek kadar para kazanmak için günde 18 saat çalışmak zorundadır; bu insanlar için Amerikan rüyası, onlar ve çocukları için daha az zor bir yaşamdan ve daha iyi bir eğitimden başka bir şey değildir ve bazıları için çok çalışmadan zenginleşmektir.

Bu, belki evler inşa eden, bir fabrikada çalışan veya nefret ettikleri fiziksel olarak zorlayıcı bir işte çalışan ve günün sonunda bir çevrimiçi kumarhanede o ikramiyeyi kazanmayı hayal eden bir Amerikalının zihniyetinden çok da farklı değildir. .

Büyük ödülü kazanmak ve çocuklarının kafalarına güzel bir çatı koymak için yeterince para kazanmak, çocukları iyi bir okula, kolej için para koymak. Amerikan rüyası tam olarak bununla ilgilidir.

Pek çok Amerikalı, ailelerini desteklemek için günde 2 veya daha fazla işte çalışıyor ve bir kumarhaneye gitme imkânı yok, sadece oraya varacak zamanları yok. Bu, evlerinden yapmak zorunda oldukları için hayallerinin peşinden gitmelerine izin verilmemesi gerektiği anlamına mı geliyor?

Bu, yeni bir göçmene Amerikan Rüyasının yasaklandığını söylemek gibidir, çünkü bunu başarmaya çalışırken paranızı boşa harcayabilirsiniz.

Ya çalışkan bir adam biraz para biriktirip bir restoran açmak istediğine karar verirse ve hükümet ona hayır derse, çünkü restoran işi tehlikelidir ve yeni restoranların çoğu ilk 6 ay içinde başarısız olur.

Çevrimiçi kumar oynamayı yasa dışı kılan yasa, büyükbabalarımızın çoğunun neden Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındığına doğrudan bir darbedir.

Amerikan rüyasının tüm fikri, size dağıtılan kartlardan daha iyisini yapabilmektir, tıpkı pokerde olduğu gibi, kartlarınız size dağıtılır ve onlara baktıktan sonra kötü kartlarınızı daha iyileriyle değiştirme şansınız olur. . Fakir bir aileden gelen bir çocuğun iyi bir eğitim alabilmesi ve kendisinden önceki nesilden daha fazla kendini yetiştirebilmesi.

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok insana hayatta kötü bir el verilir, ancak Amerikan rüyası onların daha önce imkansız gibi görünen şeyi her gün meydana gelmesi için onun üzerine çıkmalarına yardımcı olur.

Saf ve basit Amerikan rüyası, bir daha asla umut beklemeyen insanlara umut veriyor ve çevrimiçi kumarhaneler de insanlara aynı şeyi veriyor. Hayatlarını iyileştirme umudu ve insanlara bu şansları inkar etme umudu, ABD’ye yeni göçmenler için kayıt yaptırmak gibi, Üzgünüm Rüya Bitti Lütfen eve gidin.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Çevrimiçi Eğitim: Kendi Hızınızda Çalışın!

Online Oyunlar: Kazanmak İçin Nasıl Oynanır?