içinde

Gelini arıyorum

Dolayısıyla, Rus gelin ‘in ideal bir eş görüntüsü olduğunu düşünen biriyseniz, bu makaleyi çok faydalı bulacaksınız . Özellikle hayallerinizin kadınını bulmak için memleketinizden ayrılmaya karar verdiyseniz.

Öncelikle seyahat meselesi hakkında bir şeyler söylemeliyim. Bugün sizler için, gelecekteki eşinizle tanışmak için Rusya’ya veya Ukrayna’ya gelmek, bekar bir bayan için ABD’ye vize almaktan daha kolay.

Dolayısıyla, gelin aramak için Rusya’ya gelmeye karar verdiyseniz, en iyi yol size yardımcı olacak bir eşleştirme hizmetinden yararlanmak olacaktır. Tüm bu flört ajanslarının genellikle müşteriler için bir tur gibi bir seçeneği vardır ve genellikle sizin için bir daire ile ilgilenirler ve size dan kızlarla bir görüşme ayarlayabilirler. tanışma sitesi ve genellikle çeviriye yardımcı olurlar. Elbette seyahatinizde size yardımcı olması için bir seyahat acentesinden yararlanabilirsiniz, ancak flört ajansı ülkedeki konaklamanızla ilgili özel ihtiyaçlarınızı bilecektir, bu nedenle bu tercih edilir.

Ayrıca, her şeyi kendi başınıza yapmaya karar verdiyseniz, tanışacağınız Rus gelinin mali imkanlarını hesaba katmalısınız. Parasını seyahat masrafları için gönderebilir veya satın aldığınız bir bileti gönderebilirsiniz, böylece plan başarısız olduğunda para iadesini kendiniz alabilirsiniz. Her şeyin doğru planlandığından ve doğru yapılacağından emin olun. Potansiyel gelininizin yabancı seyahatler için halihazırda bir pasaportu olmalıdır, yoksa onu alması yaklaşık 2-3 ay sürer.

Ayrıca sizi dolandırıcılıklar konusunda uyarmalıyım. Rusya ve diğer FSU ülkelerinde çok sayıda güzel ve kibar kız olmasına rağmen, yabancı olduğun için senden faydalanmaya çalışacak bazı kadınlarla tanışabilirsin. Genellikle sadece para alırlar, ancak bazen daha da ileriye gider ve kız sizi seviyormuş gibi davranabilir ve evliliğinizin iki yılından sonra boşanır ve sizden çok para alabilir.

Rusya’ya geri dönelim :). Rus şehirlerinde katılacak birçok farklı etkinlik var ve sıkılmayacaksınız. Kızla görüşmelisiniz, tanışacaksınız, ne görmek ve ne yapmak istediğini ve sizi daha iyi tanımak için sizinle nasıl vakit geçirmek istediğini. Tek başına yemek yeme ile birleştirilen çeşitli sosyal aktiviteler, farklı durumlarda birbirinizi tanımanıza yardımcı olacaktır.

Evlenmeye karar verirseniz, eminim müstakbel eşinizin memleketinize taşınmasını isteyeceksiniz. ABD vatandaşı iseniz, sizin ve sevdikleriniz için en iyi yol nişanlı vizesi almaktır. Ancak bunun için yapmanız gereken birçok şey burada.

Vize işinizde birkaç yoldan gidebilirsiniz. İlki ve en iyisi, bunu sizin için yapması için iyi bir avukat tutmaktır. Tabii ki çok pahalıya mal olacak ama gelini çok hızlı bir şekilde ABD’ye getireceksin ve avukatın başarısının% 99 garantisi var. Bunun için muh ödemek istemiyorsan, bunu kendi başına yapabilirsin. Bazı kağıtları ve formları doldurmanız gerekecek, ancak dikkatli olun, bir şey mükemmel yapılmazsa gecikmelere neden olur.

Ve sizin için en önemli tavsiye – Ruslarla flört etme hakkında pek çok bilgi var, bu yüzden etrafınıza bakmanız ve sorular sormanız yeterli. Bilgi güçtür, bu yüzden onu en iyi avantajınız için kullanın.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Metne Dönüştürme Aracına En İyi PDF’yi Arama

Yaşam Boyu Depresyon