içinde

Arama Motoru Sıralamanızı Yükseltmek İçin 5 Adım

Aşağıda, arama motorlarında sıralamanızı yükseltmenize ve çok ihtiyaç duyulan görünürlüğü elde etmenize yardımcı olabilecek beş yol vardır.

Trafik Değişimleri

Doğru kullanıldığında bunlar olağanüstü araçlardır. MLM, bağlı kuruluş pazarlaması ve ev tabanlı iş fırsatları ile uğraşırken büyük başarı ile kullanılabilir.

Trafik değişimlerini kullanmanın en iyi yollarından biri, tanıttığınız ürün veya fırsat için kendi ayrı açılış sayfanızı oluşturmaktır. Her zaman diğer tüm bağlı kuruluşların kullandıklarından farklı bir şey kullanarak kalabalığın arasından sıyrılmaya çalışın. Kendi açılış sayfalarınızı ücretsiz olarak buradan oluşturabilirsiniz: http://www.yoursqueezepage.com/?ref=5161

Ardından, diğer sörfçüleri bazı ücretsiz bilgilerle cezbedip adlarını ve e-posta adreslerini almak için bir otomatik yanıtlayıcı kullanarak, ilgilenen potansiyel müşteriler için kendi tercih listenizi hızla oluşturabilirsiniz. Getresponse.com iyi bir seçenektir ve ücretli ve ücretsiz bir seçeneği vardır.

Bülten yaz

Bu zaman alıcı görünse de, gerçekten olması gerekmiyor. Neredeyse her alanda uzmanlar tarafından yazılan makalelerin bulunduğu yüzlerce makale dizini var. Infogoround çok iyi.

Bunları dizin ve yazar tarafından belirtilen yönergeler dahilinde kullanın, giriş olarak kendinizden birkaç satır ekleyin ve bir ilan verin ve kendinize bir haber bülteni alın.

Kendi Makalelerinizi Yazın ve Gönderin

Önceki noktanın gösterdiği gibi, orada yüzlerce makale dizini ve her gün yeni ve benzersiz içerik arayan tam anlamıyla binlerce web sitesi, dergi ve haber bülteni yayıncısı var. Isnare.com’da 10 $ karşılığında binlerce dizine 5 makale gönderebilirsiniz.

Kendi makalelerinizi yazarak ve sitenize geri bağlantı ekleyerek kendinizi bir uzman olarak markalamakla kalmaz, aynı zamanda sitenize değerli geri bağlantılar oluşturursunuz. Bu, en iyi ücretsiz trafiği getiren arama motoru sıralamaları söz konusu olduğunda çok büyük bir faktördür.

Çevrimiçi Topluluklar ve Forumlar

Çevrimiçi forumlara katılarak, yorum göndererek ve içindeki bağlantılarınızın bulunduğu bir sig dosyası kullanarak sitenize geri bağlantılar elde edebilirsiniz.

Çoğu forumun bariz reklamcılığa karşı çıkmasına dikkat edin. Gönderilerinize değerli bir şey eklemeye çalışmalısınız, aksi takdirde yasaklanabilirsiniz. Adlandpro, işletmenizi tanıtmak için en iyi çevrimiçi topluluklardan biridir. Buradan katılabilirsiniz: http://www.startyourownbusinessonline.com/adlandpro.htm

Exchange Bağlantıları

Bu aslında en zor taktik olabilir. Sizinkiyle aynı niş içinde olan, ancak mutlaka doğrudan rekabet içinde olmayan siteleri bulmalısınız.

Bunun etkili olabilmesi için arama motorlarında zaten iyi bir sıralamaya sahip siteler bulmanız gerekir.

Herhangi bir site sahibine her zaman zarafet ve itibarla yaklaşın. Nazik ve nazik olun. Unutma, sirkeden daha çok sineği bal ile çekersin.

Bu taktiklerin beşini de düzenli olarak kullanın ve kesinlikle trafikte ve arama motoru sıralamasında bir artış göreceksiniz.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

5 Basit Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Tekniği

Babamın Arama Motorları Hakkında Bana Söylemesini İstediğim 5 Şey