içinde

Nevada Emlak Çok İyi Bir Kumar!

Nevada’yı düşündüğünüzde akla ilk gelen şeyler Las Vegas ve kumar. Gerçekte, Nevada gayrimenkulü, bir kumarhanede bulacağınız her şeyden çok daha iyi bir bahis.

Nevada

Nevada’da Las Vegas hakimdir ve Amerikan yaratıcılığı için daha cesur bir ifade olamaz. Kesinlikle güneşle kavrulmuş bir eyaletin ortasında dünyanın başka neresinde büyük bir turistik cazibe bulabilirsin? Böyle bir yer olmadığı için güzel bir kuruşla kumar oynamaya istekli olurum.

Merkezi nüfuslar ve ısı Nevada’yı karakterize eder. Nüfusun yüzde doksanının 20 dakika içinde yaşadığı iki ana şehir var, Las Vegas ve Reno. Sıcaklığa gelince, Las Vegas yazın Phoenix kadar sıcak ama yapacak çok şey var. Yine de, ısı ile ilgili sorunlarınız varsa, Nevada gayrimenkulleri size göre olmayabilir.

Nevada Emlak

Son 12 aydır en büyük gayrimenkul değerine sahip devlete bir isim verebilir misiniz? Nevada’nın yüzde 28’in üzerinde bir beğeni ile olduğunu öğrenince şaşırabilirsiniz. Bunu bir dakika düşünün. Hız devam ederse, Nevada’daki ortalama evin değeri dört yıldan daha kısa bir süre içinde ikiye katlanacak! Bu gerçekten olağanüstü bir getiri oranıdır.

Takdir oranı şaşırtıcı olsa da, Nevada gayrimenkulleri hala makul fiyatlı. Las Vegas’taki ortalama tek aile evi 360.000 dolara satılıyor. Reno’da fiyat hala makul bir 440.000 $ ‘a yükseliyor. Nevada’da bir ev satın alın ve önümüzdeki iki yıl içinde kolayca 200.000 dolar kazanmayı düşünebilirsiniz.

Viva Las Vegas gayrimenkulü!

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Evinizi Bahçe Evine Çevirmek

Bahçenizde Popüler Gül Çeşitlerini Kullanmak