içinde

Video Poker: İnsanlar Neden Beğeniyor?

Çevrimiçi kumarbazların ve hatta çevrimdışı olanların neden sayısız slot makinesi yerine video poker oynamayı tercih etmeye başladığını açıklar.

Dün, yerel barımda koyu renkli takım elbiseli küçük bir adam fark ettiğimde bir şeyler içiyordum. Barın en sağ köşesinde ve hepimizden uzakta oturan bu kısa adam, parlayan bir video poker ekranının üzerine çömeldi. Huh?

Sadece birkaç ay önce tüm dünyadaki ve özellikle Las Vegas’taki kumarhaneler poker, bakara ve blackjack masalarını kaldırıyor ve bunun yerine daha fazla slot makinesi ekliyordu. Ama sonra tuhaf bir şey oldu. Kumarhane sahipleri ve çalışanları, makinelerin bir köşesinin diğerlerinden daha kalabalık olduğunu fark etti. Kısa bir inceleme, slot bölümüne ayrılan oyunların video pokerden başka bir şey olmadığını ortaya çıkardı. Öyleyse neden bu kadar çok ilgili oyuncu video pokeri tercih ediyor?

Burada, bunun neden olduğu ve daha da çok olacağı daha pratik nedenlerden bazılarına cevap vermeye çalışacağım:

1) Oranlar: Slot makineleri kazanması oldukça zor olan oranlar sunsa da (ve bununla gerçek büyük paraları kastediyorum), video poker makineleri büyük bir meblağ biriktirmek söz konusu olduğunda çok daha kolaydır, çünkü bir şekilde (hatta gevşek olsa da) pokerde. Bu, her oyuncunun şanstan çok kendi becerisine dayandığını düşünmesini sağlar.

2) Daha Fazla Seçenek: Bununla farklı slot makinelerinin seçiminden bahsetmiyorum, bunun yerine onunla oynamak için sırayı seçme seçeneğiniz olmasına rağmen, slotlarda, tuşuna bastıktan sonra gerçek bir kontrole sahip olmadığınız gerçeğinden bahsediyorum. düğmesine basın veya kolu çekin. Bu iki oyunun da prensibinin, ister uygun sayıları veya sembolleri hizalayarak, ister royal poker floşunu alarak para ikramiyesini denemek ve vurmak olduğu bir sır değil. Bunu video pokerde yapmak için, beş elli kartlardan birini seçmeniz gerekir.

3) Oturmak: Bir slot makinesinde oynarken, her seferinde oynamak zorundasınız. Durdurmak istiyorsanız, başka birinin denemesi için makineyi temizlemelisiniz. Ancak video poker oynarken durum böyle değildir. Bu oyun, bir veya iki turda oturmanıza ve daha sonra istediğiniz zaman devam etmenize olanak tanır.

4) Daha Yüksek Para Oranı: Kartlarınızın iyi olmadığı herhangi bir turda oturma şansınız olduğu için. İster bir çevrimiçi kumarhane ister bir arazi olsun, casinoda oynayarak geçirdiğiniz zamandan genel kar elde etme şansınız daha yüksektir yerel lokantada veya barda veya bölgesel benzin istasyonunda sadece küçük bir makine olup olmadığı veya hatta.

5) Birçok video poker çevresinde ve web’deki diğer birçok makalede, video poker oynarken daha yüksek ödeme seçeneklerine ulaşma istatistiklerinin, video slot makinelerine kıyasla daha yüksek olduğu söyleniyor.

Sonuç:
Yukarıdaki nedenlerin hepsine rağmen, pokerin çok popüler olması ve slot makinelerinin de sadece ikisini birleştiren bir oyunun iki oyundan herhangi birinin herhangi bir oyuncusu tarafından büyük ölçüde takdir edileceğini, ancak daha çok zevk alanlar tarafından takdir edileceğini varsaymamı sağlıyor. makinenin drone.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Video Poker: Oyun Nasıl Oynanır

Vinaigrette Sosu, Basit Bir Balzamik Tarif Yapacak