içinde ,

Dünyadaki en ateşli 25 kadın ünlü ve varlıkları

Şu an dünyanın en seksi kadınları kimler?

Bu ateşli ünlüler koleksiyonu, dünya çapında popüler kültür bağımlıları tarafından sıralanıyor. Bu listedeki aktrisler, şarkıcılar, modeller ve kişilikler şov dünyasının en seksi vücutlarından bazılarına sahip. Dahil olanlar arasında Grammy, Oscar ve Emmy Ödülleri kazananları var. 

Gelin tüm zamanların en seksi kadın ünlülerine bir göz atalım…

Dünyanın En Ateşli 25 Kadını 

Bu liste Celebrity Net Worth ve Ranker’dan alınan bilgiler kullanılarak derlenmiştir. Mümkün olduğunca güncel olduklarından emin olmaya çalıştık.

İşte dünyanın en seksi 25 kadını:

25. Katy Perry

Net varlık: 330 Milyon Dolar

Katy Perry, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. Perry, çocukken gospel müziğinde kariyer yaptı ve daha sonra Red Hill Records ile anlaştı ve ilk albümü ‘Katy Hudson’ı çıkardı.

En çok ‘‘I Kissed a Girl’, ‘Firework’ ve ‘Dark House’ parçalarıyla tanınır. 

24. Shakira

Net Varlık: 300 Milyon Dolar

Shakira, Kolombiyalı bir şarkıcı, söz yazarı, dansçı, iş kadını ve hayırseverdir. Büyük plak şirketi ‘Pies Descaloz’ ve dördüncü albümü ‘Dónde Están Los Ladrones’ ile Latin Amerika’da öne çıktı.

Shakira dünya çapında 125 milyondan fazla albüm sattı ve şimdi dünyanın en zengin şarkıcılarından biri haline geldi.

23. Kristen Bell

Net Varlık: 20 Milyon Dolar

Kristen Bell, Amerikalı aktris. Bell oyunculuk kariyerine sahne yapımlarında başladı. 2001 yılında Broadway’de ilk kez sahneye çıktı. ‘Spartan’ filminde rol aldı ve ‘Gracie’s Choice’daki performansıyla övgü aldı. 

Bell, dünyanın en güzel kadınları listesinde 23. sırada yer alıyor.

22. Jessica Lucas

Net Varlık: 4 Milyon Dolar

Jessica Lucas, Kanadalı aktris ve şarkıcı. Edgemont, Melrose Place, Cult ve Gotham gibi televizyondaki rolleri ve The Covenant, Cloverfield ve 2013’te Evil Dead’in yeniden yapımı filmlerindeki rolleriyle tanınır.

2019’da Jessica Lucas’ın net değeri kabaca 4 milyon dolar.

21. Salma Hayek

Net Varlık: 85 Milyon Dolar

Salma Hayek, Meksikalı/Amerikalı aktris, eski model ve yapımcıdır. Hayek, kariyerine Meksika’da ‘El Callejón de Los Milagros’ filminde rol alarak başladı.

1991 yılında Hollywood’a taşınarak ‘Desperado’, ‘From Dusk to Dawn’ ve ‘Dogma’ gibi filmlerde rol alarak ön plana çıktı. 

20. Hayden Panettiere

Net Varlık: 15 Milyon Dolar

Hayden Lesley Panettiere, Amerikalı aktris, model, şarkıcı ve aktivist.

NBC bilimkurgu dizisi Heroes’da (2006–2010) amigo Claire Bennet ve ABC/CMT müzikal-drama dizisi Nashville’de (2012–2018) Juliette Barnes rolüyle tanınır.

19. Rachel McAdams

Net Varlık: 16 Milyon Dolar

Rachel McAdams, Kanadalı aktris ve aktivist. ‘Perfect Pie’ draması gibi Kanada televizyon ve film yapımlarında çalışmaya başladı. Ayrıca ‘Mean Girls’, ‘The Notebook’, The Vow’ ve ‘Game Night’ gibi filmlerde rol aldı. 

18. Jennifer Lawrence

Net Varlık: 130 Milyon Dolar

Jennifer Lawrence, Amerikalı aktris. Filmleri dünya çapında 5,7 milyar doların üzerinde hasılat elde etti. Lawrence, 2015 ve 2016 yıllarında dünyanın en yüksek ücretli aktrisiydi. Çocukluğu boyunca kilise oyunlarında ve okul müzikallerinde sahne aldı. Bir yetenek avcısı onu fark ettiğinde 14 yaşındaydı. 

17. Blake Lively

Net Varlık:16 Milyon Dolar

Blake Lively, en çok ‘Gossip Girl’ drama televizyon dizisi Serena rolüyle tanınmaktadır.

Lively, ‘The Sisterhood of the Traveling Pants’, ‘The Town’, ‘Green Lantern’, ‘Savages’, ‘The Age of Adaline’, ‘The Shallow’ ve ‘A Simple Favor’ gibi birçok filmde rol aldı. 

16. Keira Knightley

Net Varlık: 60 Milyon Dolar

Keira Knightley, İngiliz aktris. Knightley hem İngiliz hem de Amerikan film endüstrilerinde çalıştı ve Broadway ve West End tiyatro yapımlarında rol aldı.

En çok ‘Karayip Korsanları’ filmlerindeki rollerinin yanı sıra ‘Beckham Gibi Bend It’, ‘Aslında Aşk’ ve daha fazlasıyla tanınır.

Knightley, İngiliz film endüstrisinde her zaman baş döndürücü olmuştur.

15. Olivia Wilde

Net Varlık:20 Milyon Dolar

Olivia Wilde, Amerikalı aktris, yapımcı, model, yönetmen ve aktivist. Wilde en çok ‘Dr. Remy’, tıbbi drama televizyon dizisi ‘House’da.

Ayrıca ‘Diğer Kadınlarla Sohbetler’, ‘Alpha Dog’, ‘Tron: Legacy’ ve ‘The Lazarus Effect’ filmleriyle de tanınmaktadır. 

14. Rihanna

Net Varlık:260 Milyon Dolar

Robyn Rihanna Fenty, Barbadoslu bir şarkıcı, iş kadını ve oyuncudur. Yıllar içinde, Rihanna dünyanın en popüler şarkıcılarından biri haline geldi ve 260 milyon dolarlık net değere ulaştı.

13. Jennifer Aniston

Net Varlık:240 Milyon Dolar

Jennifer Aniston, Amerikalı aktris, film yapımcısı ve iş kadınıdır. Aniston, erken yaşta oyuncu olarak çalışmaya başladı. Kariyeri 1990’larda başarılı bir şekilde büyüdü ve tanınmış bir halk figürü olarak kaldı ve Hollywood’un önde gelen, en yüksek ücretli ve en zengin aktrislerinden biri olarak kendini kanıtladı . 

12. Kate Beckinsale

Net Varlık:16 Milyon Dolar

Kate Beckinsale, İngiliz aktris. Sinemaya ilk çıkışını 1993 yılında ‘Hiçbir Şey Hakkında Çok Ado’ filminde rol alarak yaptı. Beckinsale, ‘Prince of Jutland’, ‘Cold Comfort Farm’, ‘Emma’ ve ‘The Golden Bowl’ gibi İngiliz kostüm dramalarında yer aldı. 

11. Emma Watson

Net Varlık:80 Milyon Dolar

Emma Watson, İngiliz aktris, model ve aktivist. Watson, Dragon School’a katıldı ve Stagecoach Theatre Arts’ın Oxford şubesinde oyuncu olarak eğitim gördü.

Büyük atılımı, Harry Potter film serisinde ‘Hermione Granger’ olarak ilk profesyonel oyunculuk rolünü üstlendiğinde geldi. 

10. Selena Gomez

Net Varlık:60 Milyon Dolar

Selena Gomez, Amerikalı şarkıcı, oyuncu ve yapımcıdır. Gomez, ‘Barney & Friends’ ve ‘Wizards of Waverly Place’ gibi televizyon dizilerinde rol aldı. Gomez ayrıca inanılmaz derecede iyi bir şarkıcı ve bugün dünyanın en popüler ünlülerinden biri olarak kabul ediliyor. 

9. Gabrielle Birliği

Net Varlık:20 Milyon Dolar

Gabrielle Monique Union-Wade, Amerikalı aktris, aktivist ve yazardır. Kariyerine 1990’larda, gençlik romantizm/komedi filmlerinde yardımcı roller oynamadan önce TV sitcom’larında yer alarak başladı.

8. Adriana Lima

Net Varlık:85 Milyon Dolar

Adriana Lima, ‘Victoria’s Secret Meleği’ olarak tanınan Brezilyalı bir model ve aktris. Lima en değerli Victoria’s Secret Meleğidir ve 2003’ten beri Maybelline kozmetiklerinin ve Super Bowl ve Kia Motors reklamlarının sözcü modelidir. 15 yaşındayken Ford’un “Brezilya Süper Modeli”ni kazandı. 

7. Mila Kunis

Net Varlık:65 Milyon Dolar

Mila Kunis, Sovyet Ukrayna’da doğan Amerikalı bir aktris. Kunis, 14 yaşındayken ilk önemli rolünü oynamadan önce birkaç televizyon dizisinde ve reklamda yer aldı. En çok ‘That 70s Show’ adlı televizyon dizisinde ‘Jackie Burkhart’ı canlandırması ile tanınır. 

Kunis ayrıca ‘TED’, ‘Friends With Benefits’ ve ‘Bad Mom’s’ gibi birçok filmde rol aldı. 2019’daki en ateşli kadınların bu derlemesinde 7. sırada yer alıyor.

6. Natalie Portman

Net Varlık:60 Milyon Dolar

Natalie Portman, İsrail ve Amerikan vatandaşlığına sahip bir sinema oyuncusu, yapımcı ve yönetmendir. Portman, bir Akademi Ödülü ve iki Altın Küre Ödülü de dahil olmak üzere çeşitli ödüllerin sahibidir. ‘Yıldız Savaşları: Bölüm I – The Phantom Menace’de oynadığı için uluslararası tanınırlık kazandı. 

5. Kate Upton

Net Varlık:20 Milyon Dolar

Kate Upton, Amerikalı model ve oyuncu. 2011 yılında dergide yer almasının ardından Sports Illustrated Swimsuit Issue Yılın Çaylağı seçildi. Upton ayrıca ‘Kule Soygunu’, ‘Diğer Kadın’ ve ‘The Layover’ filmlerinde de rol aldı. 

4. Charlize Theron

Net Varlık:130 Milyon Dolar

Charlize Theron, Güney Afrikalı/Amerikalı aktris. Theron, Akademi Ödülü, Altın Küre Ödülü ve En İyi Kadın Oyuncu dalında Gümüş Ayı da dahil olmak üzere birçok ödülün sahibidir. En çok ‘Mighty Joe Young’ ve ‘The Cider House Rules’ filmlerindeki performansıyla tanınır. 

3. Jessica Alba

Net Varlık:200 Milyon Dolar

Jessica Alba, Amerikalı aktris ve iş kadınıdır. Alba, televizyon ve sinema çalışmalarına 13 yaşında Camp Nowhere ve The Secret World of Alex Mack’te başladı. Öne çıkması, 19 yaşındayken ‘Kara Melek’ dizisinin başrol oyuncusu olduğu zaman geldi. 

2. Scarlett Johansson

Net Varlık:140 Milyon Dolar

Scarlett Johansson, Amerikalı aktris ve şarkıcı. Johansson, dünyanın en çok kazanan aktrislerinden biridir. Forbes Celebrity 100’de birçok kez yer aldı ve Hollywood Walk of Fame’de bir yıldızı var. 

1. Megan Fox

Net Varlık:8 Milyon Dolar

Megan Fox, Amerikalı aktris ve model. Fox, oyunculuk kariyerine 2001 yılında birkaç küçük televizyon ve film rolüyle başladı. İlk filmini gençlik komedisi ‘Bir Genç Drama Kraliçesinin İtirafları’ndaki rolüyle yaptı.

2007’de ‘Transformers’da  Shia LaBeouf ile birlikte çıkış yaptı.

Kaçınız Megan Fox’un bu listede dünyanın en güzel kadını olarak görüneceğini düşündü?

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yaptırımların etkisi Rusya’da hissediliyor