içinde

Filipinli Bir Kızla Çıkmak İçin En İyi 10 Neden

Birçok Batılı erkek Filipinli bir kızla ilişki kurmayı seçiyor. Hatta bazıları Filipinli biriyle evlenmeyi seçiyor. Peki Filipinli kadınları bu kadar arzu eden şey nedir?

1. Filipinli kızlar güzellikleriyle ünlüdür.
Asyalı kadınlar arasında çekicilik ve kadınlık açısından kesinlikle göze çarpıyorlar. Başka bir şekilde düşünürseniz, muhtemelen Miss America 2001 ve Miss Hawaii’yi taçlandıran ilk Asyalı Amerikalı ve Filipinli Amerikalı Angela Perez Baraquio’yu hiç görmemişsinizdir.

2. Filipinli kızlar, mizaçları ve kişilikleri nedeniyle etrafta olmaktan zevk alırlar.
Doğduğundan beri Filipinalar Delikadesa (veya Delicadeza) adı verilen özel bir şeref duygusuyla yetiştirilir. Delicadeza, İngilizce’ye çevrildiğinde titizlik anlamına gelen İspanyolca bir terimdir. Bir uygunluk duygusu, zevk ve tavırlarda rafine veya hassas olma eylemi olarak tanımlanır.
Filipinli kadınlara böylesine hayranlık uyandıran nitelikler veren ve onları Batılı kadınlardan ayıran şey Delikadesa’dır. Asla yalan söyleyerek, aldatarak, hırsızlık yaparak, farklı erkeklerle dolaşarak veya okuldan atlayarak kendisine ve ailesine utanç getirecek uygun bir Filipinli bulamazsınız. Bu, Delikadesa’nın doğru olanı yapmaktan duyduğu gururun anlamlarından biridir.

3. Filipinliler anlayışlı, sabırlı ve sakin.
Filipinli kızların çoğu, sırf bu gerçek bir Hanımefendiye yakışmayacağı için asla bir kavga ya da yüksek sesle tartışmaya girmez. Nazik bir ses tonuyla kibarca konuşmaları öğretilir. Kamu eleştirisinin yanı sıra tartışmak da kabul edilemez. Filipinli Hanımların bu yumuşak dilli, sessiz ve anlayışlı doğası, Filipinaların ulaşmaya çalıştığı arzu edilen özelliktir.

4. Filipinli kızlar cömert ve doğal olarak ilgili ve destekleyicidir.
Ortak hayatta kalma ruhu, Filipinlileri yüzyıllardır birleştirerek aileye karşı cömertlik ve sadakati geleneksel bir gelenek haline getirdi. Filipinalıların şefkatli ve destekleyici doğası, Filipinler’de huzurevleri veya yetimhaneler için gelişen işyerlerinin olmaması ve ihtiyaç sahibi bir çocuğu veya bir aile üyesini asla terk etmeyeceği gerçeğinde açıkça görülmektedir.

5. Filipinli kızlar tek erkek tek kadın ilişkisine inanırlar.
Filipinler’de “mutlak boşanma” olmadığı için, Filipinalar evliliğin kutsallığına büyük saygı duyuyorlar ve bunu ömür boyu bir bağlılık olarak görüyorlar. Bazıları, aslında bu Filipinli güzelliklerle evlenenlerin çoğu, dünyadaki en iyi eşleri ölümden sonra sadık, sevgi dolu ve sadık olduklarına yemin ediyor.

6. Filipinli kadınlar aileyi paradan önce koyuyor.
Aileye sadakat, Filipin toplumunun özelliği olan bir gelenektir. Filipinli için aile her zaman büyük bir öncelik olarak kalacaktır. Pek çok kişinin görece fakir bir ülkeden geldiğini düşündüğü Filipinli kadınlar, ailelerinin yakın sevgi dolu bağlarını servetleri olarak görüyorlar. Bir aileden çok kariyerini feda etmeye isteklidirler.

7. Filipinalar mükemmel ev bekçileridir.
Filipinli bayanlar, ev içi sorumluluğu iyi bir eş olmakla eşit tutarlar, evleri onlar için büyük bir gurur kaynağıdır ve aileleri için sıcak ve sevgi dolu bir ortam yaratmak için ellerinden geleni yaparlar. Filipinli için evde bağırmak bile eviyle yüzleşmek anlamına gelecektir, bu yüzden muhtemelen hiçbir zaman Filipinli bir kadın çığlık atan veya bulaşıkları kıran bir kadın bulamayacaksınız.

8. Filipinalar iyi eğitimlidir.
Filipin kültürü, üniversite eğitimine büyük önem vermektedir. Filipinalara, çocukluklarından beri okuldaki başarı gururu aşılanıyor ve kadınların üniversiteye kaydı erkeklerinkini bile aşıyor. Bu, sosyal konumları da etkiler. Kadınların daha itaatkar pozisyonlarda olma eğiliminde olduğu diğer Asya ülkelerinin aksine, Filipinler’deki işletmeler kadınları iş yapan kadınları daha çok kabul ediyor. Bu, şu anki Filipin başkanı Gloria Macapagal-Arroyo’nun bu saygın konumu elinde tutan ikinci Filipinli kadın olmasıyla açıkça görülüyor.

9. Filipinli kızlar dindardır.
Filipinler ağırlıklı olarak Roma Katolikidir (Uzak Doğu’daki tek Hristiyan ulus) ve Filipinli aileler arasında çocuklarını kilisede büyütmek yaygındır. Filipinli kızınız, sizinkinden daha çok kendi dinine bağlıysa şaşırmayın.

10. Filipinli-Amerikan evlilikleri, Amerikan-Amerikan evliliklerinden daha başarılıdır.
İlginç bir gerçek şu ki, flört servisleri aracılığıyla düzenlenen Filipinli-Amerikan evliliklerinin istatistiklere göre, standart Amerikan-Amerikan evliliğinden (yaklaşık% 40) daha düşük bir boşanma oranı (yaklaşık% 20) var. Yine de istatistikler kullandığınız kaynağa göre değişiklik gösterebilir.

Elbette burada bazı genellemeler yaptım, ancak temelde bu, neden bu kadar çok erkeğin flört etmek için Filipinli bir kızı tercih ettiğini sorunuzu yanıtlamış olmalı. Siz de denemeye ve bir Filipinli ile çıkmaya karar verirseniz, size iyi şanslar dilerim, kim bilir, aradığınız kızı bulabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

En İyi 10 Çevrimiçi Buluşma İpuçları

2006 İlkbaharında Kişiselleştirilmiş Düğün Hediyeleri için En İyi 5 Fikir