içinde

Kozmetik Cerrahi Cerrahları: İyi Biri Nasıl Seçilir

Estetik ameliyat olma kararını vermek ezici ve hayat değiştiren bir karar olabilir. Ancak iş için doğru cerrahı seçme sorusu da sizi aynı ölçüde şaşkına çevirebilir ...

Estetik ameliyat olma kararını vermek ezici ve hayat değiştiren bir karar olabilir. Bununla birlikte, iş için doğru cerrahı seçme sorusu da sizi aynı ölçüde şaşkına çevirebilir. Kozmetik cerrahlar konusunda bir eksiklik yoktur, ancak estetik cerrahi alanında çok fazla deneyime sahip bir cerrah seçmeniz zorunludur. Yakınınızda uzman bir cerrah bulabilir veya en iyisi için arayışınızda birkaç yüz mil yol almanız gerekebilir. Ancak ilk sıkıntı kesinlikle verimli sonuçlar verecektir.

Uzman bir kozmetik cerrah arayışınızı hızlandırmak için, ameliyata girmeden önce kimlik bilgilerini gözden geçirmeniz çok önemlidir. American Society of Plastic Surgeons veya diğer bazı önemli kozmetik cerrahi kurulları tarafından onaylanmış olup olmadıklarını kontrol edin. Cerrahların kimlik bilgilerini doğrulamak için eyalet sağlık kurulunuzu kontrol edebilirsiniz. Bir veya iki üstün cerrahı daralttıktan sonra, ayrıntılı bir konsültasyon zamanı.

İlk konsültasyon sırasında odaklanabileceğiniz en yaygın hususlar aşağıdaki gibidir: –

– Kozmetik cerrahların uzmanlık alanı hakkında bilgi alabilirsiniz.

– Cerrahın önemli sayıda kozmetik cerrahi prosedür uyguladığından emin olun.

– Cerrahın mevcut en iyi teknolojik ekipmanı kullandığından emin olun.

– Fiyat bir faktörse, yapılan harcamaların bütçenizi karşılayıp karşılamadığını kontrol edin.

– Cerrahtan önceki hastalarının ameliyat öncesi ve sonrası görüntüleri gösteren resimlerini isteyin.

– Diğer cerrahi prosedürler gibi kozmetik cerrahi de riskler ve komplikasyonlar içerir. Cerrah, ameliyatın risklerini göz ardı etmemeli ve kozmetik cerrahinin olası herhangi bir komplikasyonunu tartışmaya istekli olmalıdır.

– En önemlisi, cerrahın ameliyat sonrası bakımda aktif olarak yer almasını sağlayın.

– Ve son olarak, satış hilelerinden veya gerçekçi olmayan pazarlıklardan uzak durun.

Genel olarak bakıldığında, mükemmel bir sonuç büyük ölçüde kozmetik cerrahın uzmanlığına bağlıdır. Bu nedenle, sağduyulu bir cerrah seçin, çünkü başarılı bir kozmetik cerrahi size büyük bir destek sağlayabilir.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Çevrimiçi Buluşma İpuçları! Çevrimiçi Bir Tarih Bulmak Yaklaşımınızla İlgili

Çevrimiçi Buluşma İpuçları: Aşıklar Yolunda Nasıl Hayatta Kalacağınızı Öğrenin